Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

8.11.2018 - TREND TOP 2018 - Poistenie záruk

Poisťovne čoraz viac konkurujú bankám a ponúkajú poistné produkty, ktoré sú alternatívou zabezpečenia financovania bankových záruk prostredníctvom tzv. poistných záruk (bonding).

11.10.2018 - Putovanie s RENOMIA NETWORK

Posledný septembrový víkend sme sa opäť po roku stretli s našimi členmi, tentoraz v krásnom prostredí Malej Fatry, v obci Bystrička.

27.9.2018 - Rozhovor s Máriou Mizerákovou v TRENDE

Najnovšie číslo časopisu TREND prináša rozhovor s Máriou Mizerákovou, riaditeľkou siete poisťovacích maklérov RENOMIA NETWORK, ktorý vyšiel v rámci ročenky TREND TOP v priemysle.

27.7.2018 - Trend - RENOMIA už 25 rokov rieši podnikateľské riziká

V najnovšom čísle časopisu Trend si môžete prečítať rozhovor s Jiřím Nepalom, konateľom RENOMIA a Martinom Michalom, riaditeľom spoločnosti RENOMIA na Slovensku.

25.7.2018 - Nové prezentačné video RENOMIA

Sme veľmi radi, že Vám môžeme predstaviť naše nové firemné video, v ktorom prezentujeme príbeh RENOMIA, naše hodnoty, služby klientom, a aj nový slogan Vždy vo Vašom záujme. Ako sa Vám páči?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA, s.r.o.
Oddelenie RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava
e-mail: info@renomianet.sk