Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

27.9.2018 - Rozhovor s Máriou Mizerákovou v TRENDE

Najnovšie číslo časopisu TREND prináša rozhovor s Máriou Mizerákovou, riaditeľkou siete poisťovacích maklérov RENOMIA NETWORK, ktorý vyšiel v rámci ročenky TREND TOP v priemysle.

27.7.2018 - Trend - RENOMIA už 25 rokov rieši podnikateľské riziká

V najnovšom čísle časopisu Trend si môžete prečítať rozhovor s Jiřím Nepalom, konateľom RENOMIA a Martinom Michalom, riaditeľom spoločnosti RENOMIA na Slovensku.

25.7.2018 - Nové prezentačné video RENOMIA

Sme veľmi radi, že Vám môžeme predstaviť naše nové firemné video, v ktorom prezentujeme príbeh RENOMIA, naše hodnoty, služby klientom, a aj nový slogan Vždy vo Vašom záujme. Ako sa Vám páči?

11.6.2018 - RENOMIA NETWORK oslavuje 10 rokov na českom poisťovacom trhu

Začiatkom júna si naši kolegovia v Českej republike pripomenuli 10. výročie RENOMIA NETWORK. Oslavovali v reštaurácii Zlatá Praha so zakladajúcimi členmi, vedením RENOMIA a s osobnosťami, ktorí sa na budovaní siete významne podieľali.

13.4.2018 - RENOMIA partnerom galavečera Právnická firma roka 2018

V utorok 10. apríla sa konal 6. ročník prestížnej súťaže Právnická firma roka 2018, ktorú vyhlasuje vydavateľstvo EPRAVO Group, s. r. o., v spolupráci s týždenníkom TREND.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava

info@renomianet.sk