Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

3.4.2018 - Stretnutie členov RENOMIA NETWORK

V dňoch 28. ­ 29. 3. sa konalo Stretnutie členov RENOMIA NETWORK v Grand hoteli Permon vo Vysokých Tatrách, ktoré bolo zamerané na odbornú podporu a rozvoj jej členov. Konferencie na tému „Vždy vo Vašom záujme“ sa zúčastnilo 59 hostí. Partnermi stretnutia boli Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s. a Generali Poisťovňa, a. s.

26.3.2018 - Ochrana osobných udajov pri výkone správy bytových domov a poistenie kybernetických rizikom.

V najnovšom vydaní odborného časopisu Správca bytových domov si môžete prečítať článok na tému Ochrana osobných údajov pri výkone správy bytových domov a poistenie kybernetických rizík.

5.3.2018 - RENOMIA vstupuje do Chorvátska. Vlastné pobočky tak už má v siedmich krajinách

Praha/Záhreb – RENOMIA, vedúca medzinárodná spoločnosť v oblasti poistenia, risk managementu a poradenstva firmám, majetkovo vstupuje na chorvátsky trh, a to vďaka akvizícii podielu spoločnosti DPS International. Chorvátsko tak bude už siedmou krajinou, v ktorej RENOMIA prevádzkuje svoje pobočky. Zahraničné pobočky vlastnené RENOMIA sú súčasťou franšízovej siete RENOMIA EUROPEAN PARTNERS, ktorá pôsobí v 30 krajinách strednej a východnej Európy a je najväčšia sieť svojho druhu v regióne.

20.12.2017 - RENOMIA prevzala poistný kmeň H & T GLOBAL

RENOMIA, medzinárodná poradenská firma v oblasti poistenia a risk managementu, prevzala poistný kmeň spoločnosti H&T GLOBAL a jej agenti sa tak stali súčasťou siete RENOMIA NETWORK.

2.11.2017 - Rozhovor s Vierou Tóthovou v Roľníckych novinách

V najnovšom vydaní Roľníckych novín si môžete prečítať rozhovor s Vierou Tóthovou, riaditeľkou RENOMIA AGRO.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava

info@renomianet.sk