Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

11.6.2018 - RENOMIA NETWORK oslavuje 10 rokov na českom poisťovacom trhu

Začiatkom júna si naši kolegovia v Českej republike pripomenuli 10. výročie RENOMIA NETWORK. Oslavovali v reštaurácii Zlatá Praha so zakladajúcimi členmi, vedením RENOMIA a s osobnosťami, ktorí sa na budovaní siete významne podieľali.

13.4.2018 - RENOMIA partnerom galavečera Právnická firma roka 2018

V utorok 10. apríla sa konal 6. ročník prestížnej súťaže Právnická firma roka 2018, ktorú vyhlasuje vydavateľstvo EPRAVO Group, s. r. o., v spolupráci s týždenníkom TREND.

3.4.2018 - Stretnutie členov RENOMIA NETWORK

V dňoch 28. ­ 29. 3. sa konalo Stretnutie členov RENOMIA NETWORK v Grand hoteli Permon vo Vysokých Tatrách, ktoré bolo zamerané na odbornú podporu a rozvoj jej členov. Konferencie na tému „Vždy vo Vašom záujme“ sa zúčastnilo 59 hostí. Partnermi stretnutia boli Allianz - Slovenská poisťovňa, a. s. a Generali Poisťovňa, a. s.

26.3.2018 - Ochrana osobných udajov pri výkone správy bytových domov a poistenie kybernetických rizikom.

V najnovšom vydaní odborného časopisu Správca bytových domov si môžete prečítať článok na tému Ochrana osobných údajov pri výkone správy bytových domov a poistenie kybernetických rizík.

5.3.2018 - RENOMIA vstupuje do Chorvátska. Vlastné pobočky tak už má v siedmich krajinách

Praha/Záhreb – RENOMIA, vedúca medzinárodná spoločnosť v oblasti poistenia, risk managementu a poradenstva firmám, majetkovo vstupuje na chorvátsky trh, a to vďaka akvizícii podielu spoločnosti DPS International. Chorvátsko tak bude už siedmou krajinou, v ktorej RENOMIA prevádzkuje svoje pobočky. Zahraničné pobočky vlastnené RENOMIA sú súčasťou franšízovej siete RENOMIA EUROPEAN PARTNERS, ktorá pôsobí v 30 krajinách strednej a východnej Európy a je najväčšia sieť svojho druhu v regióne.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA, s.r.o.
Oddelenie RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava
e-mail: info@renomianet.sk