Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

24.3.2022 - Zrodila sa nová spolupráca s Agenzia Montebelluna sro

RENOMIA NETWORK zastrešuje sieť maklérov, ktorí fungujú samostatne a zároveň sú členmi siete RENOMIA NETWORK. Hlavnou prednosťou členstva je možnosť zdieľať skúsenosti a know – how tých najlepších maklérov a špecialistov RENOMIA, ktorí pôsobia na domácom i zahraničnom trhu. O opodstatnenosti fungovania RENOMIA NETWORK svedčí fakt, že počet spolupracujúcich maklérov neustále rastie.

18.6.2021 - RENOMIA NETWORK rozšírili spoluprácu s významným maklérom LD GROUP, sro

Súčasťou nášho podnikania je aj budovanie siete maklérov, ktorí fungujú samostatne a zároveň sú členom siete RENOMIA NETWORK. Hlavnou prednosťou členstva je možnosť zdieľať skúsenosti a know – how tých najlepších maklérov, ktorí pôsobia na domácom i zahraničnom trhu.

3.6.2020 - CYBER poistenie - chráňte sa pred rizikami novej digitálnej doby

Téma kybernetickej bezpečnosti v poslednom období stále viac naberá na svojom význame. Hackeri využívajú veľký záujem verejnosti o koronavírus, čo vedie k zvýšenému počtu phishing útokov na spoločnosti. Ponúkame Vám zníženie týchto rizík pomocou CYBER poistenia, ktoré rieši následky kybernetických útokov.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA, s.r.o.
Oddelenie RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava
e-mail: info@renomianet.sk