Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

To najlepšie pre Vás a Vašich klientov

„RENOMIA NETWORK je spoľahlivá, uznávaná a profesionálna sieť nezávislých poisťovacích sprostredkovateľov, ktorých kvalitu, spoľahlivosť a férový prístup oceňujú naši členovia, ich klienti, ako aj samotní obchodní partneri.

Naše fungovanie a naša komunikácia sú založené na dobrých vzťahoch, vzájomnej úcte a dôvere, na etickom konaní a na profesionalite v súlade s hodnotami spoločnosti. Naše poslanie a hodnoty, ktorými sa riadime, sú pre nás veľmi zaväzujúce. Úspechy našich členov, ich rozvoj, ako aj dôvera klientov nás v tom len utvrdzujú.

Vďaka našej silnej rokovacej pozícii najväčšieho poisťovacieho makléra v strednej a vo východnej Európe zabezpečujeme pre našich členov a ich klientov množstvo exkluzívnych produktov a mimoriadne výhodné zmluvné podmienky. Prostredníctvom tímu špecialistov RENOMIA poskytujeme členom nadštandardnú odbornú podporu, vymieňame si know-how, doťahujeme veci do konca a ponúkame množstvo ďalších výhod spojených so zázemím a so značkou RENOMIA NETWORK. Samozrejmosťou je spravovanie komplexného administratívneho servisu a poskytovanie vzdelávania. My vám zabezpečíme kompletný back office a maximálnu podporu a vy sa tak môžete venovať vášmu podnikaniu a rozvoju vašej spoločnosti.

S radosťou prijmeme vami prejavenú dôveru, ktorá nám spoločne pomôže rozvíjať kvalitu služieb pre vašich klientov, ako aj váš profesionálny rast.

Nie sme všade a nerobíme všetko. Ale tam, kde sme, sme vidieť. Svojich partnerov a členov si starostlivo vyberáme. Nepredávame poistenie, ale predovšetkým komplexné služby, ktorým sami veríme, za ktorými si stojíme a prostredníctvom, ktorých prinášame vám, našim klientom, vždy niečo naviac.”


PaedDr. Mária Bobová
Riaditeľka RENOMIA NETWORK

 

O RENOMIA NETWORK

RENOMIA NETWORK prináša riešenia pre nezávislých sprostredkovateľov poistenia, ktorí sa chcú v súčasnom globálnom svete ďalej rozvíjať, zvyšovať kvalitu služieb pre svojich klientov a v neposlednom rade chcú udržať krok s vývojom na medzinárodnom poisťovacom trhu. Členovia siete RENOMIA NETWORK si  naďalej udržujú svoju nezávislosť a zároveň majú možnosť využívať uznávanú značku a know-how najväčšieho makléra v strednej a vo východnej Európe.

RENOMIA NETWORK je najväčšia sieť poisťovacích maklérov v Českej republike, kde má v súčasnosti viac ako 240 členov, ktorí spravujú poistné svojich klientov vo výške 124 miliónov eur. V roku 2014 RENOMIA NETWORK rozšírila svoje pôsobenie i na Slovensko, kde ponúka členstvo obchodníkom s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti poisťovníctva.

O RENOMIA

RENOMIA je vedúca medzinárodná spoločnosť, založená v roku 1993 v Českej republike, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti poistenia, risk managementu a financií tak firmám, ako aj občanom. Na Slovensku pôsobí od roku 2001. Služby klientom zabezpečuje na celom svete, a to vďaka vlastným dcérskym spoločnostiam ve 13 krajinách, partnerským sieťam či dlhodobej spolupráci s najväčšími svetovými maklérmi. Spravované poistné je 864 mil. EUR. Strategickým partnerom RENOMIA je spoločnosť Gallagher, tretí najväčší poisťovací maklér na svete. 

Viac informácií nájdete na renomia.sk.


 

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA, s.r.o.
Oddelenie RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava
e-mail: info@renomianet.sk