Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

26.6.2019 - RENOMIA výrazne posilňuje a získala kľúčového partnera pre ďalší dlhodobý rozvoj

Pre ďalšie posilnenie pozície na trhu, rozvoj služieb a ďalší dynamický rast v Slovenskej republike a regióne strednej a východnej Európy si RENOMIA ako kľúčového partnera vybrala špičkového globálneho poisťovacieho makléra, spoločnosť Gallagher.

14.5.2019 - RENOMIA v Českej republike kupuje majoritný podiel v spoločnosti OPTIMUM - centrum poistenia.

Jaromír Hurta, konateľ a zakladateľ tejto vsetínskej spoločnosti, sa rozhodol po úspešnom 20ročnom podnikaní prepojiť s RENOMIA.

18.4.2019 - Stretnutie členov RENOMIA NETWORK na Slovensku

Veľkonočný týždeň tradične patrí k tým najkrajším. V termíne 16. – 17. 4. sa opätovne aj v tomto roku konala Konferencia siete RENOMIA NETWORK v Podbanskom.

5.3.2019 - RENOMIA pomáha

V RENOMIA sme sa rozhodli podporiť Nadáciu Anjelské krídla, ktorej cieľom je poskytovať finančnú, materiálnu a poradenskú pomoc dospelým aj zdravotne postihnutým deťom, osamelým matkám a rodinám v hmotnej núdzi, ako aj rodinám s deťmi, kde mama, otec alebo dieťa trpí na rakovinu alebo na inú zákernú chorobu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava

info@renomianet.sk