Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

Ani COVID-19 nás nezastaví, RENOMIA NETWORK pokračuje vo svojej práci pre Vás

Vážení obchodní partneri,

s ohľadom na celoštátne bezpečnostné opatrenia proti šíreniu vírusu COVID-19 sme aj my v RENOMIA NETWORK zaviedli niekoľko preventívnych opatrení tak, aby sme nehrozili zdravie našich kolegov, klientov a partnerov. Až do odvolania sme zrušili osobné stretnutia a sme Vám k dispozícii v plnom rozsahu prostredníctvom mobilných telefónov, e-mailov alebo online aplikácií napr. Skype alebo MS Team. Radi sa s Vami dohodneme na spôsobe komunikácie, ktorý Vám bude najlepšie vyhovovať.

Celý poistný trh pristúpil k obdobnému odporúčanému režimu, niektorí poisťovatelia obmedzujú alebo úplne uzatvárajú svoje pobočky. Naši členovia a ich klienti sa napriek tomu nemusia obávať, s poisťovňami sme v neustálom kontakte a podpisy nových poistných zmlúv, vybavenie škodových udalostí a ďalšie záležitosti pre nich zabezpečíme. Pravidelne ich informujeme o aktuálnom dianí a zariaďujeme pre nich všetko potrebné. Sme radi, že sú naši členovia schopní aj vďaka šikovným online nástrojom poskytovať svoje služby klientom naďalej v plnom rozsahu.

Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás. Aj v tejto zložitej situácii sme tu stále pre Vás a radi Vám pomôžeme.

Váš tím

RENOMIA NETWORK

 

 

 

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava

info@renomianet.sk