Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

5.4.2017 - Slovenská RENOMIA nadviazala na externej báze spoluprácu s Dušanom Smoleňákom, ktorý nastúpil na pozíciu business development manager

RENOMIA GROUP, najväčšia maklérska spoločnosť v oblasti poistenia a risk managementu v strednej a vo východnej Európe, prijala do svojich radov významnú osobnosť poisťovacieho trhu.

15.3.2017 - Rozhovor s Vierou Tóthovou v Agromagazíne

V najnovšom čísle Agromagazínu, mesačníku o ekonomike a financiách v agrosektore, je uverejnený rozhovor s Vierou Tóthovou, riaditeľkou RENOMIA AGRO.

24.2.2017 - Hana Velíšková sa stala novou personálnou riaditeľkou RENOMIA GROUP

Hana Velíšková se stala novou personální ředitelkou RENOMIA GROUP, největší poradenské společnosti v oblasti pojištění a risk managementu založené ve střední a východní Evropě.

8.2.2017 - Rozhovor s Jiřinou Nepalovou na webe opojisteni.cz

Jiřina Nepalová, ředitelka RENOMIA, a. s. a předsedkyně Asociace českých pojišťovacích makléřů, odpovídala na otázky v pravidelném seriálu Pojišťovnictví v roce pro web oPojisteni.cz.

24.1.2017 - Jiřina Nepalová vyhlásená jednou z TOP žien Česka 2016

Jiřina Nepalová, zakladatelka a ředitelka RENOMIA, a. s., byla 23. ledna ve Fóru Karlín během slavnostního galavečera oceněna jako jedna z TOP žen Česka 2016.

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA, s.r.o.
Oddelenie RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava
e-mail: info@renomianet.sk