Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

RENOMIA pomáha

V RENOMIA sme sa rozhodli podporiť Nadáciu Anjelské krídla, ktorej cieľom je poskytovať finančnú, materiálnu a poradenskú pomoc dospelým aj zdravotne postihnutým deťom, osamelým matkám a rodinám v hmotnej núdzi, ako aj rodinám s deťmi, kde mama, otec alebo dieťa trpí na rakovinu alebo na inú zákernú chorobu.

Vôľa pomôcť bola veľká a našim kolegom sa podarilo vyzbierať množstvo oblečenia, topánok, kníh, detských hračiek, potrieb do domácnosti a cukroviniek, ktoré sa v súčasnosti prerozdeľujú podľa potreby do jednotlivých rodín.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli do zbierky, pretože len s vašou podporou a pomocou sme túto akciu mohli uskutočniť. Verím, že aj naďalej budeme v tejto nezištnej pomoci pokračovať a aspoň trošku uľahčíme ťažkú situáciu tým, ktorí v živote nemali toľko šťastia, ako my. Ďakujeme.

  

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava

info@renomianet.sk