Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

RENOMIA na Slovensku rozširuje svoje služby a vstupuje na trh s hypotekárnymi a spotrebiteľskými úvermi

Spoločnosť RENOMIA, vedúca poisťovacia maklérska spoločnosť v strednej a vo východnej Európe, kúpila na Slovensku spoločnosť HypoHouse. Vďaka akvizícii tejto špecializovanej spoločnosti na hypotéky RENOMIA rozšíri na slovenskom trhu svoje služby aj o oblasť hypotekárnych a spotrebiteľských úverov. Transakcia zapadá do celkovej stratégie skupiny poskytovať komplexné služby firmám aj občanom.

„Akvizíciou spoločnosti HypoHouse rozšírime náš tím o skúsených hypotekárnych špecialistov a o služby klientom v oblasti hypotekárnych a spotrebiteľských úverov na bývanie. Verím, že naši klienti novú ponuku služieb ocenia. Nové produkty využijú tak naši špecialisti na pobočkách RENOMIA či RENOMIA BENEFIT, ako aj členovia siete RENOMIA NETWORK na Slovensku,“ hovorí Martin Michal, riaditeľ RENOMIA na Slovensku.

Tím HypoHousu zostáva nezmenený a svoje služby bude poskytovať pod novou značkou RENOMIA HYPOHOUSE.

„Sme rady, že sa môžeme spojiť s jedným z najvýznamnejších hráčov na stredoeurópskom trhu v oblasti poistenia a risk managementu. Vidíme synergie v našom know-how a v našich skúsenostiach a veríme, že rozšírenie produktovej ponuky bude pre slovenských klientov RENOMIA prínosom,“ k akvizícii uvádzajú Jana Šlachtičová Lauková a Zuzana Lauková, partneri spoločnosti HypoHouse.

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava

info@renomianet.sk