Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

Skúsenosti členov

„Pre spoluprácu s RENOMIA NETWORK sme sa s kolegami rozhodli predovšetkým preto, lebo má rodinný charakter a na prvom mieste je klient, jeho potreby a najmä jeho spokojnosť.

Ďalej si ceníme otvorenosť vo vzťahu s poisťovňami. Získali sme aj nové možnosti ponuky poistných produktov, okamžité informácie o zmenách v produktoch, pomoc pri zdĺhavom či problematickom riešení poistných udalostí, možnosť špecializovať sa na veľké firemné poistenie a podporu špecialistov RENOMIA NETWORK tak na našom, ako i na zahraničnom trhu. 

Veľmi oceňujem aj prístup k novým informáciám v oblasti legislatívy, konzultáciu pri ochrane nás, sprostredkovateľov poistenia, a vzájomné stretnutia s cieľom spoznať sa a odovzdať si skúsenosti.

Najdôležitejšie však podľa mňa je, že RENOMIA NETWORK nám dáva slobodu pri jednaní s klientom a neovplyvňuje nás, ktoré produkty, z ktorých poisťovní  by sme mu mali ponúknuť. V RENOMIA môžeme, nie musíme.“

Ing. Tatiana Tachezyová
bývalá spolukonateľka H&T GLOBAL, s.r.o.
člen RENOMIA NETWORK, Martin

 

 „Vstup našej spoločnosti do siete RENOMIA NETWORK priniesol v prvom rade legislatívnu podporu a podporu v oblasti regulácie sprostredkovateľských činností vo sfére poisťovníctva, vďaka čomu nám zostáva oveľa väčší priestor na prácu s existujúcimi klientmi, ako i možnosť rozšíriť naše klientske portfólio.

V neposlednom rade naše spojenie prinieslo spoluprácu s kolektívom profesionálov v rámci špecializácií v rôznych oblastiach poistenia na lokálnom aj na medzinárodnom trhu, čo podporuje náš ďalší rozvoj.“

Petr Angst
konateľ CORDATA, s.r.o.
člen RENOMIA NETWORK, Trnava

 

„Po mnohoročných skúsenostiach v oblasti poisťovníctva sa pomoc ľuďom okolo mňa stala mojím poslaním. Práve preto som rád, že som našiel spoločnosť, ktorá svojím silným príbehom od roku 1993 klientovi prináša profesionálne poradenstvo, odbornosť, spoľahlivosť a prejavuje oňho skutočný záujem.

Slogan RENOMIE ‚vždy vo Vašom záujme‘ bol, je a bude aj mojím mottom pre klienta. RENOMIA svojím dlhoročným pôsobením, medzinárodným zázemím, exkluzívnymi riešeniami a súčinnosťou pri likvidácii škody od začiatku až do konca predstavuje pre našich klientov maximálnu pridanú hodnotu.

Teší ma, že tieto hodnoty môžem zdieľať, a zároveň vyjadrujem veľkú pokoru a obdiv majiteľom spoločnosti rodine Nepalovcov. Ďakujem vám.“

Ing. Rastislav Jasaň
konateľ JASAŇ, s.r.o.
člen RENOMIA NETWORK, Košice

 

„Naša firma BS Faktoring, spol. s.r.o., pôsobila na trhu od roku 2001 ako poisťovací maklér, SFA. Vybudovali sme poistný kmeň v rôznych odvetviach hospodárstva (doprava, firmy v oblasti strojárskej výroby, obchodu a služieb).

Naším cieľom je poskytovať klientom kvalitné služby a overené know-how. V poslednom období im naša malá firma nemohla vždy ponúknuť kvalitné produkty poistenia, a preto sme sa rozhodli vstúpiť do siete RENOMIA  NETWORK. Dnes máme za sebou významného poisťovacieho sprostredkovateľa, ktorý nás podporuje v našom raste.

Mnohé legislatívne opatrenia v oblasti finančného sprostredkovania nás ako malú firmu mimoriadne zaťažujú, keďže vznikajú stále nové a nové povinnosti. Vstup do siete RENOMIA NETWORK nás čiastočne zbavil administratívy, zapracovávania legislatívnych zmien do našich vnútorných predpisov a hľadania odborných garantov pre nové povinnosti ukladané zákonom.

RENOMIA NETWORK nám poskytuje kvalitný servis a zázemie, pričom sme si zároveň zachovali nezávislosť a možnosť slobodného rozhodovania."

Slavomír Baláž
konateľ BS Faktoring, spol. s.r.o.
člen RENOMIA NETWORK, Banská Bystrica

 

„Pre spoluprácu s RENOMIA NETWORK som sa rozhodla po dlhom uvažovaní. Presvedčil ma najmä prístup RENOMIA NETWORK a ochota tolerovať ma ako ,samostatnú jednotku´. Do dnešného dňa neľutujem svoje rozhodnutie. RENOMIA NETWORK spoľahlivo dodržiava naše dohody, poskytuje mi administratívnu aj právnu podporu. Zároveň môžem využívať nadštandardnú podporu spoločnosti v rámci špecializácií a medzinárodných programov pre mojich klientov, ktoré som spojením získala. 

Som rada, že som súčasťou spoločnosti so skvelou rodinnou atmosférou a s podporou, ktorú potrebujem k svojej práci a k svojmu rozvoju.“

Ing. Zuzana Suchá
konateľka FINALIA, s.r.o.
člen RENOMIA NETWORK, Bratislava

 

„Spolupráca s RENOMIA NETWORK mi dáva veľmi veľa. Je viac odpovedí, ale rada by som vyzdvihla najmä to, že patrím do rodiny RENOMIA, čo je to najdôležitejšie. V rodine je sila, spolupatričnosť i pomoc, a to hovorí za všetko.“

Beáta Gutrayová
GUT-Consulting
člen RENOMIA NETWORK, Šaľa

 

 

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA, s.r.o.
Oddelenie RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava
e-mail: info@renomianet.sk