Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

Jesenné Putovanie s RENOMIA NETWORK

Jeseň je tu a s ňou aj naše obľúbené Putovanie s RENOMIA NETWORK.

Tentoraz sme s členmi zavítali na Salaš Zbojská, ktorý sa nachádza v prekrásnom prostredí Národného parku Muránska planina neďaleko Brezna. Trojdňový program otvorila riaditeľka RENOMIA NETWORK pani Mária Mizeráková, ktorá po srdečnom privítaní všetkých účastníkov odovzdala slovo hosťom stretnutia.

Úvodný deň, plný odborných diskusií a kuloárnych debát, sme zavŕšili príjemným večerným posedením s temperamentnou živou hudbou v podaní trojčlennej rómskej kapely. Druhý deň bol venovaný turistike, krásnym výhľadom, ale aj oddychu. Navštívili sme vyhliadkovú vežu Zbojská, Čertovu dolinu s kaňonovitým dnom, vodopády a Čertovu jaskyňu, nazývanú aj Zbojnícka, pretože v nej podľa povesti prebývali zbojníci. Večer sme si dopriali zaslúžený relax a oddych v tradičných zbojníckych kúpeľoch s výhľadom na nočnú oblohu.

Som nesmierne rada, že sme sa s členmi našej siete opäť mohli stretnúť na našich Potulkách a v takejto príjemnej neformálnej atmosfére si vzájomne vymeniť pracovné skúsenosti s cieľom poskytovať našim klientom poistné služby na najvyššej profesionálnej úrovni. Všetkým ďakujem za účasť a za skvelú atmosféru,“ hodnotí stretnutie Mária Mizeráková.

 

 

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava

info@renomianet.sk