Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

Slovenská RENOMIA nadviazala na externej báze spoluprácu s Dušanom Smoleňákom, ktorý nastúpil na pozíciu business development manager

RENOMIA GROUP, najväčšia maklérska spoločnosť v oblasti poistenia a risk managementu v strednej a vo východnej Európe, prijala do svojich radov významnú osobnosť poisťovacieho trhu.

RENOMIA GROUP, najväčšia maklérska spoločnosť v oblasti poistenia a risk managementu v strednej a vo východnej Európe, prijala do svojich radov významnú osobnosť poisťovacieho trhu.

Týmto krokom dochádza k ďalšiemu veľmi významnému rozšíreniu tímu RENOMIA a posilneniu koordinácie a kvality služieb, ktoré spoločnosť RENOMIA poskytuje svojim klientom.

Základom  dlhodobého úspešného rastu RENOMIA sú odborné znalosti, pracovitosť a kreativita výnimočného tímu pracovníkov. Som rád, že na pozíciu business development manager prichádza Dušan Smoleňák, ktorý disponuje bohatými dlhoročnými skúsenosťami z oblasti poistenia,“ hovorí Martin Michal, riaditeľ RENOMIA Slovensko.  

Dušan Smoleňák pôsobí na poistnom trhu od roku 1991. Prispel významne k rozvoju niekoľkých poisťovní a veľkou mierou sa podieľal na profesionálnom formovaní a rozvoji slovenského poistného, ale aj maklérskeho trhu. Naposledy zastával pozíciu generálneho riaditeľa a vedúceho organizačnej zložky MSIG Insurance Europe AG, pobočka poisťovne z iného členského štátu (Slovensko). Tiež pôsobil v profesijnej organizácii Slovenská asociácia poisťovní. Získal sám alebo ako zástupca poisťovní veľa ocenení, medzi ktoré patria Poisťovňa roka a Osobnosť SIBAF za celoživotný prínos pre oblasť poisťovníctva. Je považovaný za mienkotvornú osobnosť slovenského poisťovacieho trhu medzi poisťovateľmi, maklérmi aj klientmi.

Mojou hlavnou úlohou v RENOMIA je rozvíjať oblasť poistenia a zaistenia veľkých rizík pre významných klientov, rozvoj vzťahov s poisťovňami, vyhľadávanie zaujímavých akvizícií a v neposlednom rade odovzdávanie svojich skúseností kolegom v RENOMIA,“ hovorí Dušan Smoleňák.

 

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava

info@renomianet.sk