Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

Zrodila sa nová spolupráca s Agenzia Montebelluna sro

RENOMIA NETWORK zastrešuje sieť maklérov, ktorí fungujú samostatne a zároveň sú členmi siete RENOMIA NETWORK. Hlavnou prednosťou členstva je možnosť zdieľať skúsenosti a know – how tých najlepších maklérov a špecialistov RENOMIA, ktorí pôsobia na domácom i zahraničnom trhu. O opodstatnenosti fungovania RENOMIA NETWORK svedčí fakt, že počet spolupracujúcich maklérov neustále rastie.

RENOMIA NETWORK zastrešuje sieť maklérov, ktorí fungujú samostatne a zároveň sú členmi siete RENOMIA NETWORK.

Hlavnou prednosťou členstva je možnosť zdieľať skúsenosti a know – how tých najlepších maklérov a špecialistov RENOMIA, ktorí pôsobia na domácom i zahraničnom trhu. O opodstatnenosti fungovania RENOMIA NETWORK svedčí fakt, že počet spolupracujúcich maklérov neustále rastie.

V januári tohto roku sa do našej siete zaradila spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnom trhu Agenzia Montebelluna s.r.o.,  ktorej konateľmi sú  Stefano Paladin a Alvise Gerotto, skúsení odborníci na neživotné poistenie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave, v kancelárskych priestoroch CAMIT, na ulici Michalská 7. 

V roku 2015 Stefano Paladin so spoločníkmi, zástupcami Generali ITALIA otvorili dve pobočky v Rumunsku. Tento krok umožnil byť v blízkosti a k dispozícii množstvu talianskych spoločností, ktoré sídlia v oblasti miest Bukurešť a Temešvár.  

V roku 2018 sa otvorila pobočka v Bratislave s tým istým zámerom a ponukou poistných produktov Generali Poisťovne (uzatvorená dohoda o spolupráci v rámci VFA) a medzinárodných programov v oblasti poisťovníctva,  pre talianske spoločnosti pôsobiace na Slovensku.  

„S konateľmi spoločnosti p. Paladinom a p. Gerottom sme začali komunikáciu o spolupráci v roku 2021. Konečná dohoda o spolupráci sa „zrodila“ začiatkom roka 2022  a od konca januára 2022 sa stali našimi členmi RENOMIA NETWORK“, dodáva PaedDr. Mária Bobová, riaditeľka RENOMIA NETWORK.

„Našli sme správny dôvod a vhodný čas rozhodnutia sa pre nás ako makléra, z čoho sa úprimne veľmi teším. So spoločnosťou Agenzia Montebelluna k nám do RENOMIA prichádza ďalší veľmi kvalitný medzinárodný partner s profesionálnym a proklientskym prístupom. Verím, že naša spolupráca bude pre každú stranu maximálne prospešná.“

A čo rozhodlo o tom, že sa Agenzia Montebelluna s.r.o. rozhodli pre spoluprácu s RENOMIA NETWORK?

Alvise Gerotto, jeden z konateľov uviedol: “V roku 2021 sa rumunské pobočky rozhodli fungovať ako brokeri, spojením sa so spoločnosťou RENOMIA. Vzhľadom na vynikajúce výsledky uvedenej spolupráce, sme sa pre túto cestu poskytovania služieb rozhodli aj na Slovensku s RENOMIA NETWORK."

Naším cieľom je byť schopní ponúknuť každú možnosť, dostupnú na trhu pre spoločnosti ale aj pre jednotlivcov – súkromné osoby. Týmto spôsobom zvýšiť ponuky v oblasti Majetkového poistenia a Zodpovednosti, a zároveň aj v prípade Životného poistenia a poistenia Zdravia (benefit) a stať sa tak oporným bodom pre talianske a zahraničné spoločnosti pôsobiace na Slovensku. 

 

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA, s.r.o.
Oddelenie RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava
e-mail: info@renomianet.sk