Po prihlásení na intranet RENOMIA NETWORK získate kompletné informácie o exkluzívnych produktoch, nadštandardných podmienkach a ďalších výhodach určených iba pre členov RENOMIA NETWORK a ich klientov.

Prihlásenie klienta
alebo zatvoriť

RENOMIA prevzala poistný kmeň H & T GLOBAL

RENOMIA, medzinárodná poradenská firma v oblasti poistenia a risk managementu, prevzala poistný kmeň spoločnosti H&T GLOBAL a jej agenti sa tak stali súčasťou siete RENOMIA NETWORK.

„Som veľmi rada, že medzi nami môžem privítať nových členov H&T GLOBAL, vzájomne sa tak budeme môcť podporovať a pomáhať našim klientom. Som presvedčená, že členstvo v RENOMIA NETWORK je symbolom spoľahlivosti a profesionality. Členom siete poskytujeme špičkové zázemie úspešnej sprostredkovateľskej spoločnosti a zároveň im dodávame potrebnú istotu a stabilitu s cieľom rozvíjať tie najlepšie služby pre klientov,“ hodnotí akvizíciu Mária Mizeráková, riaditeľka RENOMIA NETWORK.

Agenti získajú vďaka RENOMIA nové prístupy k vzdelávacím programom pre klientov i zamestnancov, k produktovým aj odborovým špecialistom, k informačným systémom a aplikáciám. Ďalšími možnosťami sú synergie v oblasti medzinárodného zázemia RENOMIA s dosahom služieb po celom svete.

RENOMIA pôsobí na trhu od roku 1993 a mení svet poistenia v záujme klientov s cieľom poskytnúť im bezpečie v oblasti poistenia. Svoju pobočku na Slovensku otvorila v roku 2001. RENOMIA dlhodobo rastie jak organicky, tak v posledných rokoch získala podiely v niekoľkých maklérskych spoločnostiach, ktoré úspešne rozvíja. Aj vďaka tomu celkové spravované poistné dosahuje vyše 350 miliónov eur.

 

 

Sme súčasťou RENOMIA Group

  • Najväčší poisťovací maklér v strednej a východnej Európe
  • Medzinárodný tím skúsených odborníkov
  • Najvýhodnejšie ceny a podmienky

Kde pôsobíme

Kontakt

RENOMIA NETWORK
Panenská 7
811 03 Bratislava

info@renomianet.sk